גישור משפחתי בחיפה: שיקום זוגיות בצפון

מגשר זוגי, משפחתי לשימור נישואין מסייע לזוגות שיש להם בעיות או קשיים בנישואין ומעדיפים להישאר יחד ולא להתגרש. יחד עם זאת, בני הזוג מוכנים לפתור את בעיותיהם באופן יעיל, ללמוד לפתור קונפליקטים ולהימנע מגירושין. גישור עבור שיקום זוגיות או הצלת נישואין היא גישה מעשית לפתרון התנגשויות המשפחה.

כדי לשמור על בני הזוג ונשואיהם, מגשר מומלץ בצפון משתמש בשיטות יעילות ליישוב סכסוכים, ומסייע לזהות בעיות להשיג להבין ולזהות תחומי עניין מוסתרים וליצור אפשרויות לשבירת המבוי הסתום. המגשר מאפשר תקשורת בין בעל ואישה, שבזכותה הם יכולים להגדיר באופן עצמאי מטרות ויעדים יחד כדי לשמר את הזוגיות שלהם בנישואין. תהליך הגישור מסייע לזוגות לפתח תהליך משלהם והחלטות של איך לצאת מהסכסוך.

אנשים שואלים לעתים קרובות: למה לפנות למגשר זוגי משפחתי, ולא עורך דין לענייני גירושין? מגשר עוזר לבני הזוג להבין מה יקרה אם הם יתגרשו. עורך דין לענייני גירושין מצייר תמונה של "התרחיש הגרוע ביותר". שאנשים מקבלים החלטות קיצוניות לטובת עתידם ועתיד ילדיהם. המגשר מבין היטב מה קורה עם זוגות שמתגרשים ויודע לעצור את מטח הרגשות השליליים, הכעס ואי ההבנה, שמלווה זוגות לדרך לכאוס רגשי וכלכלי.

גישור משפחתי בחיפה: מגשר זוגי בצפון

אנשים לעתים קרובות "ממהרים" כאשר יש להם בעיות משפחתיות. דעתם מיד משתלטת על הרעיון של גירושין כי הם לא רואים ולא יודעים דרך אחרת החוצה. מגשר משפחתי עוזר לזוג להבין את מקור הסכסוך ולבנות לעצמם עתיד חיובי.. רוב האנשים לא יודעים את זה. ניתן ללמוד כישורי נישואין. בעיות משפחתיות רבות (במיוחד בנישואים "בוגרים" יותר) נובעים מסכסוכים כספיים וחוסר ודאות לגבי מצבם. מגשר מומלץ בתל אביב מלמד לנתח את ענייני הכספים ולעזור לבני הזוג בחיפוש פתרונות ספציפיים לבעיות פיננסיות.

גישור משפחתי שמאפשר לבני הזוג לקבל החלטות משותפות. מגשר מוסמך לסכסוכים משפחתיים. גישור משפחתי או שיקום זוגיות למענכם ולמען ילדיכם ללא מאבקים משפטיים

לפעמים מגשר משפחתי או זוגי בחיפה עובד בשיתוף פעולה הדוק עם פסיכולוג מומלץ בצפון. זה שיתוף פעולה מעניק לבני הזוג הזדמנות ללמוד כישורי התמודדות עם קשיים ויישוב סכסוכים במשפחה. זוג בעייתי צריך להשתמש בכל המשאבים הזמינים כדי להתגבר על ההתנגשות ולהציל את המשפחה. אם אחד הצדדים או שניהם סובלים מדיכאון, התמכרות או בעיות אחרות, ייעוץ אישי עם פסיכולוג הוא חובה. מצד שני, מגשר משפחתי בצפון מציע גישה מעשית ליישוב סכסוכים.

מגשר לענייני משפחה או שיקום זוגיות

זוג אשר נמצא בסכסוך קובעים את הבעיות שלהם בנוכחות המגשר ולבסוף בוחרים בפתרונות המתאימים להם ומגיעים להסכם סופי. גישור משפחתי או שיקום דוגיות להצלת הנישואין מלמד זוגות מיומנויות ארוכות טווח ופתרון בהתנגשויות החלים על כל סכסוך, בכל מצב בחיי היומיום ובכל זמן נתון. תבניות תקשורת, מצב רוח, רגשות, אינטימיות – כל הנושאים האלה שניתן לדון בהם מהלך תהליך גישור להצלת נישואין, עוזר להשיג את התוצאה הרצויה.

האם זה שימושי עבור זוג נשוי בצרות כדי לקבל מידע על גירושין? נקודות מפתח של גירושין: גירושין הם יקרים. רמת החיים של רוב האנשים מחמירה אחרי גירושים. גירושין גם קשים מאוד רגשית. רוב ההורים לא יכולים להתאפק מפיתוי להשמיץ את ההורה השני או לשים את ילדיהם באמצע במהלך ואחרי הגירושים. חברים ומשפחה באופן אוטומטי לוקחים את "הצד שלך" כשאתה מתגרש. בנוסף "הדשא לא יהפוך לירוק יותר" גם עם בן זוג חדש והנישואים החדשים עדיין תצטרכו לעבוד קשה.

ברוב המקרים, גישור לשלום בית כמעט תמיד טוב יותר עבור כל בני משפחה אם בני זוג יכולים לפתור את בעיות משפחתיות שלהם ולהישאר יחד. מוכח שילדיהם של הורים נשואים בריאים יותר פיזית ונפשית, טובים יותר משכילים ומשיגים הצלחה גדולה יותר בחיים, בקריירה ובנישואים. גירושין תמיד מוביל לירידה ברמת החיים של הילד, כי לילדים עם הורים גרושים אינם קיים זמן איכות משותף כל המשפחה, תשומת הלב משתנה , המשאבים החברתיים והפיננסיים של שני ההורים, ולמרבה הצער, גם שני זוגות של סבים וסבתות. היחסים של אב-ילד ולפעמים יחסי אם-ילד מתדרדרים לעתים קרובות עם תקופה שבה אבא ואימא גרושים.

צרו קשר