המלצות וסיפורי הצלחה

עם ניסיון רב, יש לנו הרבה המלצות וסיפורי הצלחה בגישור. מגשר מומלץ סייע לאנשים רבים ליישב סכסוכים בצורה הטובה ביותר, ועל כך סיפרו לקוחות המרוצים. המלצות וסיפורי הצלחה של אנשים אמתיים, סיפורים אמתיים ותוצאות מדהימות! אנשים שעברו איתי תהליך גישור וגם שינוי בחיים מספרים איך היה להם ומה השתנה בעקבות התהליך גישור.

המלצות וסיפורי הצלחה של אנשים אמיתיים, סיפורים אמיתיים ותוצאות מדהימות! אנשים שעברו איתי תהליך גישור וגם שינוי בחיים מספרים איך היה להם ומה השתנה בעקבות התהליך גישור.

  • גישור היה הצלחה מוחלטת. הסכם סיפק רצון עבור כולנו. מגשרים מבריקים לחלוטין במה שהם עושים. המומחיות והתובנה שלהם הייתה המפתח בסיוע ליישב סכסוך ולא לפנות למערכת בית המשפט. מגשר מאוד השתדל להגיע לתוצאה הסופית והיה מקדיש מספיק זמן להסביר דברים. אני רוצה להודות לך על מאמציך האפקטיביים בצורה יוצאת דופן כמגשר. בגלל הסבלנות, היצירתיות והעקשנות שלך, הצלחנו לפתור סכסוך מורכב מאוד. היה תענוג גדול לעבוד איתך ואני מצפה רוצה להמליץ עליך לאחרים להשתמש בשירותך בעתיד. יעקב אהרונוביץ, חיפה.
  • יש לי את הכבוד הגבוה הגדול לכישוריך כמגשר מקצועי. בתהליך גישור גירושין קיבלנו סיוע העדין והאינטואיטיבי, האזנת המחשבות והרגשות שלי. בגישור הרגשתי במרחב מאוד תומך ומוגן. בזמן המפגשים הסתכלנו מחדש על אותם סוגיות שוב ומגשר עזר לנו לקבל את ההחלטות הנכונות שהיינו צריכים לקבל. לפני הגישור היינו במבוי סתום. ממליץ בחום את המגשר לחברים הזקוקים. תודה! יעל רבינוביץ', נהריה.
  • אני רוצה להודות למגשר על העזרה בפתרון הקונפליקט שלא יכולנו לצאת ממנו למרות כל המאמצים. יחד עם מגשר בחיפה הצלחנו להתמודד עם הסכסוך. מגשר בצפון שאל שאלות תובנות וממוקדות המעוררות אפשרויות חלופיות לפתרון הסכסוך. אחרי תהליך הגישור הרגשתי עם עצמי הרבה יותר טוב. מעולם לא הייתי חושב שאפשר ליישב סכסוך מסובך כל כך בזמן כל כך קצר. תודה רבה לך על העבודה הקשה שלך ועל מתן תמיכה אנושית. אהרן אוחיון, קרית ים.
  • מגשרים בחיפה עובדים בשניים טוב מאוד כצוות עם מיומנויות מצוינות ועוזרים להגיע להסכם בין הצדדים המשתתפים בתהליך הגישור. הם עשו עבודה מצוינת בהשגת המטרות שלנו באווירה נוחה. הם שמרו על רגשותינו מבוקרים. בהתחלה היינו סקפטיים שגישור יעבוד עבורנו, אבל עברנו את זה ואנו מרוצים מאוד מהתהליך והתוצאות. ברוך ליברמן, עכו.
  • מגשר בחיפה הצליח להרגיע את הצדדים ולגרום לנו להקשיב אחד לשני, להבין ולמצוא פתרונות שיעבדו עבורנו. תודה שעבדת איתנו בתהליך הגישור בחריצות ובמקצועיות. אתה מאמת את הצרכים והדאגות של שני הצדדים. המיומנות שלך טובה בהרבה ממגשרים אחרים שדיברנו איתם לפני. אתה מגשר מהשורה הראשונה, תודה! דניאל איפראימוב, נשר.
  • בוריס הוא אחת המגשרים הטובים ביותר בצפון, (אם לא, הטוב ביותר) והוא זוכה להערכה רבה. כמה פעמים ביקשנו את סיועה של מגשר בחיפה במקרים עסקיים קשים. בכל מקרה, מגשר הצליח לשכנע את הצדדים להסכים על כך. השילוב הייחודי שלו: התמדה, סבלנות והבנת הדינמיקה האישית הוא שסיפק לנו הביאו את התוצאות החיוביות. יש לי כאן הזדמנות להודות לך באופן אישי: ממליץ בחום על שירותך של מגשר. אפי אלדד, חיפה.
  • חבר שלי סיפר עליך לפני הגישור ואמר שאתה הכי טוב שיש ועכשיו אחרי גישור אני יכול להבין למה. ברור שכולם רוצים יותר ממה שהם יכולים. אתה מגשר מצוין שיכול לנהל קונפליקטים וליישב סכסוכים קשים ומורכבים. אני רק רוצה להודות לך שוב על הזמן והמאמץ שלך לעזור לנו לפתור את המחלוקות. אני בטוח שאתה באמת יכול לקבל תוצאות מדהימות. אני מעריך מאוד את העזרה ומקצוענות שלך. שולמית אלטמן, קריית מוצקין.
  • תודה על הזמן והמומחיות שנתת לכל הצדדים כדי לסייע בפתרון הסכסוך עם המעסיק שלי. אני מרגיש בנוח עם את התוצאות ושמח שאני מסוגל להתקדם באופן אישי ומקצועי. הניסיון והמקצועיות שלך בהחלט עזרו להגיע להסכם! תודה שעשית עבודה כל כך נהדרת ונתת לצדדים בדיקות מציאות. אני לא חושב שהיינו יכולים להתקדם ללא עזרתכם. אני חושב שיש לנו מפת דרכים טובה לעתיד. אני ממליץ על שירותי גישור בחום! בזכות המיומנות, היצירתיות וההתמדה של מגשר בחיפה הגענו להסדר והסכם מוצלח. שלמה אליעד, טירת כרמל.
  • תודה על העבודה הנהדרת שלך! לא חשבתי שנוכל לעשות את זה, אבל עלית בהרבה על הציפיות שלי. עבודה של מגשר תרמה משמעותית לפתרון המוצלח של הקונפליקט .למגשר יש תכונות מצוינות רבות, ביניהן מקצועיות, הכנה יסודית של הסוגיות המשפטיות והעובדתיות המוצגות, שוויון בטיפול בשני הצדדים. מגשר בחיפה הוא ריאליסטי שעזר לשני הצדדים להעריך את עמדותיהם, ולהגיע לפשרה . התרשמנו מאוד מהעבודה הקשה שלו. אברהם לוי, קריית חיים.
  • תודה רבה על הסכמתך להיות מגשר בתיק שלי. אני מאוד מרוצה מתהליך הגישור השגת פשרה מוצלחת. העקשנות והתפיסה של מגשר בצפון בבעיות הביאו את שני הצדדים לפתרון סביר והוגן. אמליץ עליו בחום לכל מי שצריך שירותי גישור בחיפה. רציתי לנצל את ההזדמנות להודות לך על עזרה בחיפוש פתרונו של הסכסוך. במשך הגישור שני הצדדים הצליחו לפרוק את התסכולים ולהגיע להסכם… לא רק עזרת לנו לפתור את המחלוקת המשפטית שלנו, גם השרת תחושות של אמון הדדי ורצון טוב להמשיך לעבוד יחד בעתיד. אורלי חזן, עתלית

תפריט נגישות