מחירון גישור: כמה עולה מגשר, מחיר או עלות גישור לשעה

מחירון גישור שלנו מתאים לכל כיס ומחושב לפי שעה. ברגע שהצדדים מסכימים לגישור, מגושרים חותמים על חוזה וכל צד משלם 300 ש"ח כולל מע״מ לשעה. שכר טרחת המגשר – זה תשלום עבור שירותי המגשר. מגשרים שונים קובעים תעריפים משלהם, שיכולים להיות עמלה לפי שעה או עמלה קבועה גלובלית.

לפעמים הצדדים מבקשים שמגשר שצריך לנסוע למקום מרוחק. במקרה כזה, עלויות הנסיעה הן באחריות הצדדים. כל העמלות מחולקות באופן שווה, אלא אם הצדדים מסכימים להסדר אחר. בדקו כמה עולה גישור גירושין, גישור זוגי משפחתי או מה מחיר גישור עסקי ועד כמה הוא משתלם ביחס לחלופות, שבדרך כלל זה הליך משפטי – הרבה יותר יקר וממושך.

מחירים של מגשר פרטי: מחירון גישור גירושין, כמה עולה גישור עסקי, עלות גישור משפחתי לשעה. תעריפי תשלום שכ

אנשים מחפשים מחירון גישור באינטרנט. כדי לוודא שאתם בוחרים את מגשר הנכון מבחינת מחיר וסכום כספי שתצטרכו לשלם – ניתן לבקש הצעת מחיר. מחיר או עלויות הגישור כוללות שכר הטרחה של מגשר/ים, נסיעות והוצאות אחרות שנגרמו למגשר/ים על ידי צד נשארות באחריותו של אותו צד, אלא אם כן הוסכם אחרת על ידי הצדדים.

שכר הטרחה של מגשר מתבסס על תעריף שעתי או היומי יהיה סביר בסכום וייקבע לאור מהות העניין ושאר הנסיבות הרלוונטיות אחרות. מגשר יקבע סכום מקדמה על הוצאות שצריך לשלם לפני כניסת הצדדים להליך גישור. גובה המקדמה על העלויות יתאים לעלויות הגישור הצפויות, אלא אם כן הסכימו הצדדים אחרת, ישלם כל צד חלק שווה מהמקדמה. טווחי מחירים או עלות הסכם גירושין נעה בין 6,000 – 9,000 ₪.

צרו קשר

תפריט נגישות