חלוקת זמני שהות: הסדרי ראיה ילדים. משמורת משותפת

אנשים רבים מחפשים באינטרנט מידע על חלוקת זמני שהות. טבלת הסדרי ראיה ומזונות זמני שהות מקובלים, משמורת משותפת ועוד. אחרי פרידה הורים צריכים לקבל החלטה לגבי משמורת משותפת לילדים או זמני שהות. למשמורת משותפת או זמני שהות עם ילדים אחרי גירושין יש חשיבות רבה בבניית ושמירת קשר הורה-ילד. חשוב להבין: הסדרי שהות עם ילדים צריכים להתאים גם לגיל של הילד וגם לטיבו של הקשר בינו לבין הורה.

במשמורת משותפת הסדרי ראייה, הם הזמנים המוגדרים לכל אחד מההורים להיות עם ילדיו לאחר הגירושין. חלוקת זמני שהות נקבעים בתום הליך גישור גירושים בהסכמה של כל הורה. למרות חזקת הגיל הרך, הצדדים יכולים להסכים ביניהם על משמורת משותפת גם לילדים מתחת לגיל 6.

מחשבון זמני שהות נועד לסייע להורים לתכנן את זמני השהות עם ילדיהם במהלך השבוע ובסופו. הסדר ראיה טוב צריך לכלול טבלת זמני שהות מסודרת וברורה. לפעמים בתום הליך גישור גירושין הצדדים אינם מגיעים להסכמה לגבי הסדרי השהות עם ילדים. בית המשפט מחליט במקומם ולא תמיד הצדדים אוהבים את פסק דין.

חלוקת זמני שהות: הסדרי ראיה ילדים, טבלת זמני שהות, הסדרי ראיה ומזונות, זמני שהות מקובלים, הסדרי ראיה מקובלים, משמורת משותפת
חשוב להבין שכל הגדרה "הסדרי ראיה לילדים" נקרא היום "הסדרי שהות" או "זמני שהות". היום, במקום מונח משמורת משותפת או הסדרי ראייה לילדים, מגדירים זמני שהות. גישור גירושין – דרך הכי טובה לבנות את הסדרי ראיה ולחלק זמני שהות עם ילדים.

משמורת משותפת אחרי גירושין

כאשר אנו מתכוונים ל"משמורת משותפת אחרי גירושין", אנו מתייחסים למסגרת יחסים שנקבעה אחרי הסיום של תהליך גישור גירושין והסכם משותף. המטרה היא לסדר את היחסים והאחריות של שני הצדדים במקרה של גירושין. הדבר יכול לכלול מגוון נושאים, כוללים:

 • אחריות כלכלית:
  התחייבות לתמוך כלכלית במשך תקופה מסוימת אחרי הגירושין. זה עשוי לכלול תמיכה כספית לילדים, פיצויים או תמיכה כלכלית נוספת.
 • שמירה על קשר עם ילדים:
  הסדרים של המשמורת משותפת יכולים לכלול את הקשר עם הילדים, הכולל את הזמני שהות ואחריות יחסית לחינוך ופעילות הילדים.
 • חלוקת רכוש:
  הססכמים עשויים להתייחס לחלוקת הרכוש שזוג קנה במהלך הזוגיות, כולל דירות, רכבים, חשבונות בנק ועוד.
 • התקשרות רגשית:
  מדובר בנוהלים שיכולים לכלול הגבלות או קביעת התקשרות רגשית בין הזוג לאחר הגירושין. לדוג', אם יש צורך בהתמודדות עם קשיים יחסיים או בהתקשרות בנושאים חשובים, יתכנו הסדרים הקשורים לכך.
 • הסכמים נוספים:
  ייתכן שיהיו הסכמים נוספים בין הצדדים, כמו התחייבות לא לדבר בציבור על התהליכים או להתחייבות לא למנוע זה מזה לבצע פעולות מסוימות.

תמיד כדאי להיעזר בעזרת מגשר מומלץ בצפון, מומחה בתחום גישור גירושין. הוא יכול לעזור לאנשים לבנות הסכם ומשמורת משותפת שעשויה כאשר שני הצדדים עושים את מקסימום לילדים במשותף.

תפריט נגישות