קורס מגשרים בחיפה: לימודי גישור בצפון

קורס גישור בחיפה מעניק כלים מעשיים להתמודדות טובה יותר עם קונפליקטים, לניהול יעיל של משא ומתן ולפתור סכסוכים. קורס גישור מלמד לסייע לצדדים המצויים בקונפליקט בארגון, משפחה או בקהילה להגיע להסכמה בדרך תועלתית ויצירתית תוך שמירה על יחסים. קורס גישור מיועד למי שרוצה להתחיל את דרכו כמגשר מקצועי. בסיום קורס מקבלים תעודת מגשר. שיטת הלימוד בקורס: הנחיה ודיון, הדגמה, התנסות.

מה לומדים בקורס גישור?

איך למצוא קשר עם כל אחד, איך להתמודד עם תוקפנות, היסטריה, מניפולציה של הצדדים, איך לבנות תקשורת יעילה, איך "לפרוץ" את ההתנגדות של שותפים, איך לנהל משא ומתן בצורה בונה ולהשיג תוצאות, איך לפתור את הסכסוך בדרכי שלום, באמצעות משא ומתן וגישור. תוכן לימודים כולל טכנולוגיית תקשורת במשא ומתן ובקונפליקט: יצירת קשר; קליטה והעברת מידע; אלגוריתם העברת מידע; הפרעות תקשורת בקונפליקט; נטרול תוקפנות, סוגי התנהגות בקונפליקט; הובלת דיונים קבוצתיים, סגנונות התנהגות במשא ומתן; תחומי עניין-צרכים; בירור הדדי של אינטרסים, נקודות מבט, מושגים ועמדות; אלגוריתם של הכנה למשא ומתן; בחירת אסטרטגיית התנהגות במהלך משא ומתן וגישות בסיסיות לפתרון בעיות ועוד…

קורס גישור בחיפה: לימודי גישור בצפון

רוצה להתחיל קריירה נהדרת בגישור? אז הגיע הזמן לעשות את הצעד הראשון ולהירשם לקורס! קורסים לגישור יש באזור מרכז תל אביב, כפר הירוק, ירושלים, הרצליה או בצפון חיפה. יתרונות התוכנית: השיעורים מועברים על ידי מורים ומגשרים-מתרגלים בעלי כישורים גבוהים; גישות ושיטות מודרניות בהוראה (הדרכות, הרצאות וגם באמצעות מצגות);

אחרי לימודים מקבלים תעודת הכשרה מוכרת בתחום הגישור מקצועי. בקורס מגשרים בחיפה לומדים איך להימנע מסכסוכים, ואם קונפליקט הוא בלתי נמנע, לומדים איך להפוך מצב קונפליקט להזדמנויות חדשות. היום כבר ברור לכולם שגישור הוא טכנולוגיה המאפשרת למצוא פתרונות כמעט בכל מחלוקת, להיות שותף פעיל במשא ומתן, לקחת אחריות על יישום ההחלטות.

למי קורס מגשרים מתאים?

להירשם לקורס במרכז לגישור, אימון ושיתופי פעולה מקבוצת גומא גבים. קורס מגשרים בצפון בהחלט יתאים לאנשים שרוצים ללמוד איך לנהל קונפליקט או משא ומתן. קורס גישור בצפון יכול להתאים לעורכי דין, יזמים, מורים, פסיכולוגים, מנהלים ועובדי מחלקות משאבי אנוש ומחלקות מכירות. אם אתה רוצה לנצח בכל משא ומתן ולהרגיש בטוח במצב קונפליקט – כדאי ללמוד!!! קורס גישור נועד להכין את כל מי שרוצה להיות מגשר מקצועי. מגשרים דרושים תמיד!!!

צרו קשר

תפריט נגישות