גישור תביעה אזרחית בחיפה: מגשר אזרחי בצפון

גישור אזרחי בחיפה יכול לפתור רוב הסכסוכים אזרחיים. אנשים שואלים: מהם היתרונות של גישור אזרחי? כמה עולה גישור אזרחי בצפון וכמה זמן לוקח? האם מגשר אזרחי בחיפה יכול לתת ייעוץ אישי? האם המגשר מחליט מה קורה? האם עליי להגיע לגישור בעצמי? האם אני יכול לעזוב בכל עת? האם גישור אזרחי חסוי? איפה אפשר למצוא מגשר אזרחי מומלץ?

גישור אזרחי הוא תהליך גמיש וסודי המשמש ליישוב מחלוקות בין אנשים, עסקים או ארגונים אחרים. מגשר אזרחי בחיפה הוא צד שלישי, שעוזר לצדדים מגושרים לדון בסוגיות, לנהל משא ומתן ולהגיע לפתרון מוסכם. בגישור אזרחי ניתן להשתמש כדי לפתור כמעט את כל סוגי הסכסוכים האזרחיים, לרבות: רשלנות מקצועית, פגיעות אישיות, הפרת החוזה, סכסוכי כסף, פְּשִׁיטַת רֶגֶל, צוואות וסכסוכי ירושה, סכסוכי אמון או אפוטרופסות, סכסוכי רכוש, מחלוקות בין בעלי דירה ודיירים, סכסוכי שכנים וחולי.

מהם היתרונות של גישור אזרחי בחיפה? גישור מאפשר לכל מגושר להישאר בשליטה, שלא קורה בבית המשפט, שבו שופט מקבל את ההחלטות, בגישור כל אזרח יכול להחליט איך הוא רוצה לפתור את המחלוקת ולא צריך לקבל תוצאה שהוא לא מרוצה ממנה.

הליכי גישור בתיקים אזרחיים

גישור אזרחי בצפון הוא בדרך כלל הרבה יותר מהיר והרבה יותר זול מאשר פנייה לבית המשפט, ולכן זה יכול להיות דרך יעילה יותר לפתור חילוקי דעות המאפשרת לכולם להתקדם מבעיה לפתרון והסכם. מגשר אזרחי בחיפה מספק סביבה בטוחה ותומכת. מגשר יקשיב לכל הדעות, ישוחח עם כל צד או באופן פרטי או יחד עם הצד השני.

מגשר אזרחי בחיפה יכול לפתור רוב הסכסוכים אזרחיים. גישור אזרחי בצפון עוזר לכל צד לשקול אפשרויות שונות כדי לפתור את המחלוקת

מגשר אזרחי בצפון יכול לעזור לצדדים מגושרים לשמר את מערכות היחסים ולהתמקד בתקשורת יעילה אחד עם השני כדי למצוא פתרונות שמתאימים לכולם. גישור אזרחי בחיפה יכול להתקיים בכל זמן לפני שהתביעה מגיע לדיון בבית המשפט. תמיד עדיף להתחיל את גישור בהקדם האפשרי. זה יעזור לצמצם את כמות הזמן והכסף המושקעים בסכסוך ולפתוח בדיאלוג עם הצד השני לפני שהם יהיו מקובעים מדי בעמדתם.

מי משלם על הגישור? בדרך כלל שני הצדדים משלמים כל אחד חלק שלו. כמה עולה גישור? העלויות אפשר לראות בדף מחירון. כמה זמן לוקח גישור? צדדים מגושרים יכולים להגיע להסכמה תוך מספר שעות או שזה עשוי להימשך יותר מפגישה אחת למשך תקופה ארוכה יותר. עם זאת, רוב גישורים אזרחיים מסתיימים ביום אחד. מגשר אזרחי בצפון מסייע במשא ומתן כדי ששני הצדדים יוכלו להגיע להסדר שהם מסכימים עליו.

גישור סכסוכים אזרחיים בצפון

האם המגשר יכול לתת ייעוץ? התשובה היא – לא. מגשר אזרחי בחיפה יכול לעזור לכל צד לשקול אפשרויות שונות כדי לפתור את המחלוקת, אבל הוא לא נותן עצות. עם זאת, הוא יכול לסייע למגושרים בתקשורת ובניהול רגשות, לעזור לכל אזרח, להשמיע את הנקודות שלו בצורה רגועה וברורה, גם להקשיב לצד השני מבלי להפריע או לכעוס.

גישור אזרחי הוא וולונטרי לחלוטין. כל צד חופשי לצאת בכל שלב. שום דבר שנאמר בגישור לא יכול לשמש בבית המשפט, אם המחלוקת תגיע עד כדי כך. ברוב סוגי הגישור אזרחי אפשר למצוא פתרון ולחתום על 'הסכם פשרה'.

האם הסכם בר אכיפה משפטית? כן. עבור סכסוכים אזרחיים ההסכם החתום משמש כחוזה משפטי מחייב. לגישור יש אחוזי הצלחה גבוהים, כאשר מרבית הקונפליקטים האזרחיים פותרים ביום או זמן קצר יחסית. בכל שלב, שמגושר רוצה להגיש את התיק שלו לבית המשפט, הוא יכול לעשות זאת.

צרו קשר

תפריט נגישות