שיווק שירותי גישור. פרסום מגשרים עושה עסק מצליח

מגשרים אחרי קורס גישור שואלים את אותה שאלה: איך אני מתחיל ומקדם את הפרקטיקת גישור? איך משיגים לקוחות? כדי לבנות עסק גישור מצליח, מגשר צריך לתכנן אותו מראש ולהשתמש באסטרטגיה שיווקית מקיפה עם קהל יעד מוגדר. הטעות הנפוצה ביותר שמגשרים רבים עושים שלא מתייחסים לפרקטיקה של גישור כמו לעסק, עם תוכנית עסקית, תקציב לפרסום ותוכנית שיווק.

אולי אתה מגשר בצפון פנטסטי, המסוגל לפתור בעיות במהירות, אבל ניהול עסק כמו גישור דורשת מיומנויות שונות חוץ מיישוב סכסוכים או ניהול קונפליקטים. מגשרים שואלים מה אני צריך כדי להיות מגשר מקצועי מצליח? איך אני מקדם את העסק שלי? לדוגמה, מגשרים מנוסים רבים עוברים הכשרה מתמשכת כדי להישאר מעודכנים בתעשייה ולרכוש מיומנויות מיוחדות.

במציאות, לקוחות רבים מצפים ממגשר לקבל הרבה יותר שעות הדרכה לפני שהם מתחילים להאמין לו. איזה סוג של גישור נראה הכי יעיל? איזה תפקיד הכי מתאים או איזה פורמט אתה הכי אוהב? כדאי למצוא מגשר מנוסה שמוכן להדריך אותך ולהקדיש זמן להתבוננות בתרגול שלו. גם אם אתה כבר מגשר מומלץ בתל אביב, צריך להמשיך לחפש הזדמנויות לחדד את כישוריך. חידוד מתמשך של הכישורים והידע שלך יהיה הצלחת העסק שלך. הלמידה לעולם לא צריכה להפסיק.

שיווק שירותי גישור. פרסום מגשרים עושה עסק מצליח. אסטרטגיה שיווקית מקיפה עם פרסום לקהל יעד מוגדר. תוכנית עסקית, תקציב ותוכנית שיווק למגשרים

הדרך הטובה ביותר להתבלט מהמתחרים שלך היא לשרת נישה ספציפית. תחשוב על תחומי עניין. אילו סוגי מחלוקות הייתם הכי טובים בפתרון? התשובות לשאלות אלו יעזרו למגשר למצוא התמחות. ישנם תחומי עיסוק רבים לבחירה; חפשו עד שתמצאו התמחות הכי מתאימה ואל תתייאש! תוכנית עסקית לגישור צריכה לכלול תקציב, ניתוח סביבתי, ניתוח מתחרים ורעיונות פרסום או שיווק.

קבע שם לעסק שלך והיכן תמקם את המשרד שלך. ערכו רשימה של ציוד שתזדקקו לפעולות היומיומיות: תיקיות קבצים, מכונת העתקה, מהדק וכו'. כדי לטפח את המוניטין שלך כמגשר מוכשר ואמין צריך זמן. המוניטין שלך הוא נכס עסקי החשוב ביותר. כשאתה רק מתחיל, זה יכול להיות קשה, אבל האמת היא שזה ממש כמו לבנות עסק – אתה מוציא מזה את מה שאתה מכניס לתוכו – לא יותר, לא פחות.

כמובן שאחד הכלים החשובים ביותר לביסוס אמינות כבעל עסק כיום הוא בנייה ופרסום אתר אינטרנט. אתר של מגשר צריך לכלול את הרקע המקצועי והגישה שלו. כדי לקדם אתר באינטרנט בצע אופטימיזציה של האתר עם תוכן שימושי שניתן לשיתוף עבור אחרים. צור פרופילים דיגיטליים מנצחים בפלטפורמות רלוונטיות. תהיו פעילים בפלטפורמות רלוונטיות של מדיה חברתית. טיפול בלקוחות ברמת גבוה זו הוא מאמץ קטן עם תמורה גדולה לעסק.

לאחר גישור מוצלח, בקש מהלקוחות לכתוב המלצה לאתר שלך. המלצות הן "הוכחה חברתית" לאנשים אחרים המחפשים שירותי גישור שאתה מסוגל לספק. בלי שיווק, מגשר לא יכול להתקיים או להגדיל את פרקטיקת הגישור שלו. שיווק הוא חילופי תקשורת מתמשכים עם לקוחות באופן שמלמד, מודיע ובונה מערכת יחסים לאורך זמן. הבסיס של אסטרטגיית שיווק טובה הוא הבנה עמוקה של הצרכים של קהל היעד. מגשר טוב מגדיר את עצמו כמנהיג בעל ידע בגישור. מגשר צריך לבדוק ולשנות את תוכנית השיווק מדי שנה.

צרו קשר

תפריט נגישות