גישור בחיפה: מגשרים באזור קריות או צפון

גישור באזור חיפה בין שני אנשים שאינם מסכימים, בהובלת מגשר מיומן וניטרלי. גישור באזור צפון או קריות הוא חלופה פחות יקרה וחוסכת זמן לבית המשפט. גישור גירושין, עסקי או קהילתי בצפון נותן לצדדים המתדיינים יש הזדמנות ליישב את המחלוקות ביניהם בצורה בטוחה, סודית ויעילה. מגשר בחיפה עושה כל המאמץ כדי לעזור לאנשים לנהל משא ומתן או שיחות קשות.

מגשר מומלץ עוזר לתשבי חיפה, קריות ולאזור הצפון לקבל את מה שהם צריכים, בין אם זה שקט ושלווה, אחדות משפחתית, הסדר פיננסי או סתם הזדמנות להישמע. מגשר עבר הכשרה מקצועית בניהול קונפליקטים עסקיים, סכסוכים משפחתיים ובקהילה. בתור מומחה בלפתור סכסוכים, מגשר בחיפה נותן לאנשים ממגוון רחב של תרבויות שונות כלים למצוא פתרונות יצירתיים ועמידים למחלוקות ביניהם.

גישור באזור חיפה

מגשרים באזור הצפון מחויבים לשמירה על ערכי גישור בתחום של יישוב סכסוכים על מנת לספק שירותים חדשניים ואיכותיים ללקוחות שאנו משרתים. היום מגשרים באזור צפון: חיפה או קריות מקדמים טיפול והתחשבות בלקוחות ומאמינים בחשיבות הליכי גישור. מגשרים מעריכים את כל האדם ומבינים שחשוב לכבד נסיבות, נקודות מבט וחוויות באינטראקציות בין הצדדים.

גישור בחיפה בהובלת מגשר מיומן וניטרלי. גישור בערי מחוז הצפון: נשר, קריית אתא, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, טירת כרמל, בית שאן, טבריה, יקנעם עילית, כרמיאל, מגדל העמק‏, קריית טבעון, נהריה, נוף הגליל, חדרה‏, עכו‏, עפולה, צפת, קריית שמונה. מגשר מוסמך מסייע ליישב את המחלוקות בצורה בטוחה, סודית ויעילה

גישור בחיפה הוא סוג של יישוב סכסוכים חלופי והליך וולונטרי בלבד, אך מקרים מסוימים דורשים מהצדדים לעסוק בגישור לפני תחילת התדיינות משפטית. הצדדים יכולים לבחור בתהליך גישור לפני הגשת תביעה משפטית או במהלך תביעה או בוררות. לגישור יש פוטנציאל למנוע חודשים או שנים של התדיינות משפטית. מגשר באזור חיפה מציע דרך להקטין עלויות ולשמור על מערכת היחסים בין הצדדים. גישור באזור חיפה, קריות או צפון הוא תהליך אינטראקטיבי שבאמצעותו צד שלישי ניטרלי מסייע לצדדים למצוא פתרון לסכסוך.

מגשרים מומלצים בקריות או צפון

גישור מתמקד בעיקר בצרכים ובאינטרסים של הצדדים. בגישור, צד שלישי ניטרלי, נקרא מגשר מומלץ, משתמש במגוון רחב של טכניקות כדי להנחות את תהליך יישוב הסכסוכים בכיוון בונה ולסייע לצדדים למצוא את הפתרון האופטימלי שלהם. בדרך כלל מגשר מנתח סוגיות תוך הימנעות ממתן ייעוץ מרשם לצדדים. אנשים רבים שואלים: מה היתרונות? הליך הגישור סודי וההשתתפות בהתנדבות. כל צד שמשתתף רשאי להפסיק את השתתפותו בתהליך בכל עת, אלא אם ועד שתתקבל פתרון ידידותי. תהליך עצמו הוא "לא מחייב".

יש מגשרים מומלצים באזור חיפה או נשר, קריית אתא, קריית טבעון, קריית ביאליק, קריית ים, קריית מוצקין, טירת כרמל, זכרון יעקב, טבריה, יקנעם עילית, כרמיאל, מגדל העמק‏, מעלות-תרשיחא, נהריה, נוף הגליל, חדרה‏, עכו‏, עפולה, צפת, קריית שמונה. גישור עסקי, גירושין, משפחתי או קהילתי מבוסס על מספר פגישות משותפות, נפרדות או וירטואליות.

מגשרים אוספים כל מידע נחוץ וקובעים קריטריונים לקבלת החלטות. צעד אחר צעד. למגושרים יש הזדמנות להישמע במלואם, ולהקשיב זה לזה הם מחליטים על סוג הסכם שהם ממקובל לכל צד. המטרה היא למצוא תוצאה של win-win: הסדר או הסכם מקיף וטוב לשני צדדים מסוכסכים.

צרו קשר

תפריט נגישות