גישור בתל אביב: מגשר מומלץ במחוז מרכז

שירותי גישור באזור מרכז או תל אביב יכולים לסייע בפתרון מחלוקות ולהגיע להסכמות יעילים הדדית. זהו תהליך רצוני וסודי, חלופה המועדפת להליך המשפטי היקר ועלול להזיק. מגשרים באזור תל אביב מציעים מגוון שירותי גישור הכוללים: יישוב סכסוכים, גישור עסקי, גישור גירושין או במקום העבודה, גישור קהילתי או אזרחי. מגשר באזור מרכז או תל אביב מציע סיוע למי שנמצאים בעימות כדי להגיע למשא ומתן על תוצאה מקובלת הדדית.

מגשרים באזור מרכז או תל אביב תומכים במשתתפים לזהות את הנושאים שבמחלוקת, להסכים על סדר יום לדיון, לפתח אפשרויות ולהעלות הצעות. מטרתו של מגשר – לקדם הבנה ולסייע לצדדים לזהות צרכים ואינטרסים המסייעים להם להגיע להסכמות ביניהם. מגשרים בתל אביב או ערי מחוז המרכז: באר יעקב, גבעת שמואל‏, הוד השרון‏, יבנה, כפר יונה, כפר סבא‏, לוד, נס ציונה, נתניה, פתח תקווה‏, ראש העין, ראשון לציון‏, רחובות, רמלה, בת ים, רמת גן, רמת אביב, הרצלייה, בני ברק, גבעתיים, חולון אינם נותנים עצות או כופים החלטות. כאשר לא ניתן להגיע להסכמות, הצדדים יכולים לקבל שירותי תמיכה נוספים ומתאימים.

גישור באזור תל אביב

אנשים שועלים: למה להשתמש בשירות גישור? באמצעות גישור ברוב מיקרים אפשר לפתור מחלוקות מהר יותר ולחסוך בעלויות משפטיות. ישנם מספר יתרונות משמעותיים נוספים של גישור והם כוללים: מגשר מגדיל את השליטה של כל צד על התוצאה. כל צד יכול להיות מעורב ישירות בעיצוב ההסכם ובניהול משא ומתן. זאת בניגוד לבית המשפט שבו פסקי דין נעשים על ידי אדם חיצוני ואינם ניתנים למשא ומתן. זמני המתנה לגישור ומספר פגישות תמיד פחות בהשוואה עם ההליך המשפטי שעלול להיות הרבה יותר יקר וממושך.

גישור באזור תל אביב בהובלת מגשר מיומן וניטרלי: גישור באזור מרכז או תל אביב נותן ליישב את הסכסוכים בצורה בטוחה, סודית ויעילה

עלויות גישור מופחתות. תהליך מתומחר כך שיהיה סביר לכל האנשים בכל קשת ההכנסה. ליישוב סכסוך משפחתי או גישור יש 'פריבילגיה' – משמעות היא שכל מה שנחשף בגישור אינו קביל בבית המשפט. צדדים יכולים לפנות למגשר או לחזור לתהליך גישור באזור מרכז או תל אביב בכל עת: מגשר ישמש כמנחה התומך בכל צד בתהליך. מגשרים בתל אביב מוכשרים להקל על מצבי עימות ולהישאר ממוקדים ביעדי הפגישה. עוד יתרון של גישור: שיפור ושימור מערכות היחסים. גישור נועד לסייע למשתתפים להתמקד בתקשורת יעילה עתידי ולא בהשקעה בסכסוך.

מגשרים במחוז המרכז או תל אביב

יישוב סכסוכים או גישור באזור תל אביב יכולים לסייע לצדדים להתמודד עם קונפליקט. לדוגמה, מגשר גירושין עוזר לקבל החלטות לגבי הורות לאחר פרידה ו/או חלוקת רכוש ולסדר עניינים כספיים: תהליך קודם כול שומר על טובת הילדים בליבת כל משא ומתן. אם אתם חושבים להתגרש או שקיבלתם החלטה להיפרד, תוכלו ליצור קשר עם מגשר לתיאום פגישה.

מה קורה בהליך גישור באזור תל אביב או במחוז המרכז? יש מגשרים מומלצים בבאר יעקב, גבעת שמואל‏, הוד השרון‏, יבנה, כפר יונה, כפר סבא‏, לוד, נס ציונה, נתניה, פתח תקווה‏, ראש העין, ראשון לציון‏, רחובות, רמלה, בת ים, רמת גן, רמת אביב, הרצלייה, בני ברק, גבעתיים, חולון… צדדים השתתפו בפגישת סודית עם מגשר שידון בצרכים ובדאגות שלהם, יאסוף פרטים רלוונטיים להיסטוריה של הנושאים.

צדדים גם ידברו על שלבים הבאים. פגישות יכולות להיות משותפות או גם נפרדות. יתרון ליישוב מחלוקות או גישור: שני הצדדים משתתפים בפגישה משותפת, שבה הם מזהים את הנושאים שבמחלוקת, מפתחים אפשרויות והצעות ופועלים להשגת הסכמה. כדי לטפל בבעיות ייתכן שיידרשו פגישות נוספות. מגשרים במרכז או תל אביב מסייעים לצדדים להגיע להסכמים הוגנים וישימים.

צרו קשר

תפריט נגישות