איך לשווק שירותי גישור, לחפש לקוחות ולמצוא קליינטים למגשרים

מגשרים תמיד מחפשים קליינטים. יש כמה טיפים לשיווק חכם של שירותי גישור. קודם כל צריך להגדיר את השירותים: "גישור", "יישוב סכסוכים" או "ניהול קונפליקטים". מושג גישור לא תמיד ברור לציבור. חשוב מאוד לבנות אמון ולהקפיד להזכיר סודיות, השתתפות מרצון, מגשר הוא צד שלישי ניטרלי, והסכמים מקובלים הדדית.

קליינטים חושבים שמגשר חייב להיות מוסמך ובצדק. מומחיות בגישור. מגשר צריך למכור את מומחיות שלו בגישור. תוכנית שיווקית לגישור אפשר לכתוב בעמוד אחד: זה נותן הבנה ברורה למי קהל היד ומה תקציב הנדרש, מהן הוצאות, עלות השיווק וההכנסה הצפויה.

פרסום שירותי גישור באינטרנט – זוהי דרך טובה לחפש לקוחות ולמצוא קליינטים. אפשר גם לחשוב איך ליצור אסטרטגיה של גישה ללקוחות. כדי למכור את השירותי גישור ולקבל פניות – עושים פרסום בגוגל. כדאי ליצור קשר עם מנהיגים בכירים של חברות וארגונים גדולים – הם יכולים להיות אנשי קשר טובים או להפנות מגשר לאנשים שצריכים לפתור קונפליקט.

כדי לחפש לקוחות ולמצוא קליינטים מגשר מומלץ בחיפה יכול להצטרף ולהירשם בארגונים פוליטיים ולהיות פעיל פוליטית. בפוליטיקה תמיד יש מחלוקות פנימיות או סכסוכים. אם אתה מגשר מקצועי – כדי לשווק שירותי גישור ולחפש קליינטים – פרסם את שמך באינטרנט. מגשר צריך למנף את הכוח הזה ולהשתמש בכלים וטקטיקות שיווק דיגיטליות.

יצירת המותג דבר חשוב: רוב האנשים מקשרים מיתוג עם לוגו, אבל מותג גדול הוא הרבה יותר מזה. מיתוג הוא האופן שבו מחדירים לתקשורת מטרה מנקודת מבט שיווקית. למילה "מותג" יש כל מיני הגדרות. מיתוג הוא התהליך של ניסיון לוודא שהתדמית של מגשר מומלץ בצפון תואמת את הדרך שבה הוא רוצה להיראות.
חלק גדול מהמיתוג הוא ויזואלי, וזו הסיבה שכל כך הרבה אנשים מקשרים לוגו למותגים. ואל תטעו, חשוב שיהיה לוגו בעיצוב מקצועי, יחד עם נכסים דיגיטליים כמו אתר באינטרנט. נכס דיגיטלי שולח מסר חזק על המותג לפני שאנשים יקראו מילה אחת עליך. מוניטין או פרופיל הציבורי של מגשר מעצבים את המותג שלו.

חשיבה על המיתוג עוזרת לך להחליט מה אתה רוצה להגיד ואיך אתה רוצה להגיד את זה. צריך גם להחליט למי להגיד את זה ולהבין איך מגיע אליהם. כשמגשר מתחיל, כדאי מאוד ליישם את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי. כמובן, אתר האינטרנט שלו הוא לא הדרך היחידה להוציא את המידע החוצה. מגשר צריך גם להסתכל על פלטפורמות המדיה החברתית ואתרים בסגנון ספריות הזמינות. אין דרך קלה יותר או משתלמת יותר להתחיל לשלוט בנוכחות הדיגיטלית מאשר ליצור, לתבוע או לעדכן את הפרופילים שלך באתרים כמו: לינקדאין, גוגל, פייסבוק, אינסטגרם ועוד…

גם אם כבר יש לך פרופילים באתרים אלה, הערך אותם בקפידה כדי לוודא שהם מתאימים למותג שלך. רעיון שיווקי הוא שמגשר מנסה להשתמש בקמפיינים ובאסטרטגיות פרסום כדי ללכוד מגוון רחב של לידים, ולאחר מכן להתמקד יותר בפתרון הטוב בניהול קונפליקטים יישוב סכסוכים. הלקוח הפוטנציאלי מוצא את מגשר מומלץ בצפון באמצעות חיפוש באינטרנט. מגשרים צריכים להבין כיצד להשתמש בכלי שיווק דיגיטליים ובטקטיקות כדי להתחבר ללקוחות הפוטנציאליים.

לאחר שיצרתם את המותג הגיע הזמן להתחיל להפעיל אסטרטגיות שיווק דיגיטלי שמקדמות את המותג שלכם ומעבירות את המסרים שלכם לאנשים שזקוקים לשירותי גישור בחיפה. מגשר צריך להשקיע זמן רב בלימוד על כלים וטקטיקות שיווק דיגיטליות.

איפו מגשרים מחפשים קליינטים ושומרים על לקוחות. כדי לשווק שירותי גישור ולחפש קליינטים מגשר צריך להשתמש בכלים וטקטיקות שיווק דיגיטליות

אתר שלנו עוזר למצוא מגשרים: אפשר ליצור פרופיל ולהירשם. בנוסף, כדאי גם להסתכל באתרים אחרים שעשויים להיות רלוונטיים לקהל היעד בתחום הגישור. טקטיקה "חיפוש מקומי" מתייחסת לתוצאות מבוססות על מיקום בראש דף תוצאות החיפוש של Google. מכיוון שתוצאות אלו מופיעות בחלק העליון של הדף, הן בעלות ערך רב.

כאשר אנשים מחפשים מגשרים בחיפה או באזור הצפון, הם רואים בגוגל את תוצאות החיפוש המקומיות, יש גם ביקורות שמגשרים מקבלים מלקוחות קודמים. לביקורת של קליינטים יש השפעה עצומה על תהליך קבלת החלטות. פרופילים במדיה חברתית גם חשובים למגשרים. בהשוואה לפרסום בגוגל, מדיה חברתית מאפשרת למגשר לבנות מערכות יחסים הרבה יותר מהר ולהגיע לקהלים שונים.

לינקדאין היא הרשת החברתית החשובה לקידום התוכן ולשיווק שירותי גישור, הזדמנויות רבות ליצור קשרים בעלי ערך שיכולים להניב לקוחות. כמובן שצריך להתחשב בפייסבוק, אינסטגרם וטוויטר. לעתים קרובות לקוחות משיגים תוצאות טובות יותר במדיה החברתית כאשר הם משתפים תוכן.

תנועה אורגנית לאתר חשובה מאוד, פרסום בגוגל יכול לספק תוצאות מהירות ולספק מקור חשוב נוסף לתנועה עקבית.  פרסום בגוגל גורם ללקוח פוטנציאלי לראות את המודעה של מגשר כאשר הוא מחפש מונח רלוונטי כמו "גישור בחיפה" או "מגשר מומלץ בצפון". פרסום בגוגל תמיד יקר, אבל קמפיין נותן את הסיכוי הטוב ביותר לייצר לידים ולְהַשִׂיג לקוחות ברשת.

פרסום תוכן הוא חיוני ביותר להצלחת השיווק הדיגיטלי. פרסום מגשרים ושיתוף של תוכן מאפשרים לבנות את המוניטין של מגשר. שיווק באמצעות תוכן יוצר איזון אמנותי בין המידע שקהל היעד מחפש לבין המסרים שיווקיים שאתה רוצה לשלוח לו. כדי שאסטרטגיית שיווק תצליח להשיג את המקסימום, מגשר צריך סוגים שונים של תוכן.

מגשר צריך אתר אינטרנט עם דפים שמסבירים בבירור מי אתה, מה הפילוסופיה שלך, מה הגישה שלך לגישור ותחומי העיסוק. אם מגשר רוצה שהלקוחות הפוטנציאליים יפנו עליו, הוא צריך להציע להם משהו בעל ערך.

הצעד הראשון לקראת הקמת אסטרטגיית שיווק באמצעות תוכן הוא פשוטה: לפרסם תוכן באתר שלנו. אם למגשר יש אתר, זה נהדר. אם לא, מגשר יכול לקדם את המאמרים כאן. בתחום שמבוסס הרבה על מערכות יחסים, הכלים והטקטיקות השיווקיות הדיגיטליות יכולים לעזור ליצור קשרים מקצועיים חדשים ולקדם את שירותי גישור.

צרו קשר

תפריט נגישות