איפה דרושים מגשרים: פרסום יעיל לשירותי גישור או מגשרים

הרבה אנשים שסיימו קורס גישור מחפשים באינטרנט איפה דרושים מגשרים: גישור – מקצוע של עתיד. סטטיסטיקה של יישוב סכסוכים או ניהול קונפליקטים בבתי המשפט הולכת וגדלה משנה לשנה. יש מספר עצום של קונפליקטים ובתי המשפט אינו יכולים להתמודד עם כמות כזו של תיקים. גישור פותר את הבעיה ובגלל זה מגשרים דרושים כל הזמן.

מיהו מגשר, מה תפקידו ואיפה דרושים מגשרים? גישור – הוא הזדמנות לבנות קריירה שמביא סיפוק אישי ותגמול כספי. משימתו של מגשר מומלץ בצפון היא לסייע לצדדים למצוא שפה משותפת, להבין את עמדתם ולהנחות אותם להגיע להסכם. מגשרים אינם שופטים מי צודק או לא בסדר בסכסוך, הם לא נותנים ייעוץ פסיכולוגי או משפטי.

מגשרים מקלים על התקשורת בין הצדדים, עוזרים להם למצוא פתרון לסכסוך. עבודתו של מגשר כוללת שימוש בטכניקות או סגנונות גישור כדי להקל על התקשורת ולהגיע להסכמה בין הצדדים לסכסוך; בירור הבעיה בין הצדדים וזיהוי הצרכים והאינטרסים שלהם. לפי צורך מגשר יכול להמליץ על פגישות עם מומחים – עורכי דין, פסיכולוגים, יועצים פיננסיים, נוטריונים – לקבלת מידע בנושאים שנויים במחלוקת.

איפה דרושים מגשרים: פרסום יעיל לשירותי גישור או מגשרים

מגשרים דרושים כאשר צריך לפתור קונפליקט ואנשים לא יכולים לעשות זאת בעצמם. לפני שתחליט שאתה רוצה להיות מגשר, שקול את סיכויי הקריירה: לפי נתוני סטטיסטיקה התחזית ל-10 שנים להעסקת מגשרים היא עלייה של 10% בשנה, מהירה מהממוצע לכל שאר המקצועות. דרושים מגשרים בתל אביב במרכז וגם מחפשים בצפון.

גישור פופולרי וביקוש למגשרים משמעותי עם תחרות יחסית נמוכה. אנשים כבר יודעים שלפני כניסה להליך משפטי לצדדים דרושים מגשר, ורק לאחר מכן, אם לא יסכימו, הם יוכלו לפנות לבית המשפט. ארגונים איפו דרושים מגשרים בדרך כלל מצעים משכורות מכובדות, אבל מגשרים גם יכולים לקבוע את מחירון גישור או שכר הטרחה באופן עצמאי. שירותיו של מגשר משולמים לרוב על ידי שני הצדדים בסכומים שווים. גישור הוא מקצוע מבטיח ומתגמל אם יש רצון לעזור לאנשים.

לארגונים שמחפשים או דרושים מגשרים אנו מצעים לפרסם מודעות באתר שלנו בעלות של 700 ש"ח לחודש.

צרו קשר

תפריט נגישות