גישור בשניים עם שני מגשרים

גישור בשניים מציע לצדדים מגושרים הזדמנות לפתור קונפליקט או סכסוך בדרך שונה מבית משפט. שני מגשרים חוסכים זמן והרבה כסף: עוזרים להפחית לחץ ולשפר את רווחתם הכללית של הצדדים. בין אם אתם מתגרשים או מתעסקים בעניין של פגיעה אישית, בעיית משכיר-שוכר, סכסוך על כיסוי ביטוחי או תביעות עבודה – שני מגשרים מוסמכים יכולים לסייע למצוא פתרון לסכסוך הטוב ביותר.

יתרונות גישור בשניים

שני מגשרים מוסמכים עוזרים לבנות בסיס לפתרון בעיות עתידי ולשמר מערכות יחסים טובים במיוחד בתחום של גישור גירושין. יתרון מוכח: גישור בשניים חוסך לצדדים כסף וזמן, נותן למגושרים אפשרות לסגור סכסוך. שני מגשרים מסייעים לצדדים לפעול לקראת התוצאה הפוטנציאלית הטובה ביותר להיום ולעתיד הרחוק.

מה יתרונות של שני מגשרים

  • חיסכון עלויות: הליך משפטי יכול לעלות המון כסף ולהימשך שנים. רוב הקונפליקטים יכולים להיפתר באמצעות גישור בעלות פ-10 יותר נמוכה ממחיר של שירותי עורכי דין.
  • גְמִישׁוּת: גישור בשניים מאפשר לצדדים ולמגשר הזדמנות לנהל לוח פגישות נוח לכל צד בניגוד לבית המשפט, איפו שהשופט קובע זמן הדיון בלי להתחשב עד כמה זה מתאים לצדדים. מגשר נותן לכולם תחושת שליטה וביטחון.
  • חיסכון בזמן: כולם יודעים שמשפט עשוי להימשך שנים ולהיות אחד מהאירועים הכואבים ביותר בחייו של אדם. גישור יכול להימשך מספר שבועות ולקחת פחות זמן מהליך משפטי. בגישור קיימת אפשרות לקבוע פגישות יומיומיות: כלי נפלא להגיע להסדר ולחתום על הסכם כמה שיותר מהר.
  • פְּרָטִיוּת: הליך משפטי פתוח וזה תמיד מאוד מלחיץ אנשים. קיים צורך למצוא דרכים להפחית את ההשפעה של הלחץ על צדדים. בגישור בשניים המסגרת היא פרטית, חסויה, אינטימית ומוגנת יותר.
  • תוצאות לטווח ארוך: יש אינדיקציה ברורה ליתרונות הגישור בשניים על פני הליך משפטי. גישור מעודד את שני צדדים מגושרים ליישב את הסכסוך וגם להישאר ביחסים טובים במשך שנים.

גישור בשניים גמיש יותר וזול יותר מכל הליך משפטי. מגשרים תמיד ניטרליים: הם עוזרים לאנשים לפתור מחלוקות ללא סמכויות קבלת החלטות וליישוב סכסוכים מחוץ לבית המשפט. לגישור יש מספר יתרונות על פי הליך משפטי: הוא זול יותר, מהיר יותר וגמיש יותר. גישור פרטי וסודי: ניתן להשתמש בו כדי לפתור כל סוג של קונפליקט: משפחתי, עסקי או קהילתי. מגשרים מסייעים לעודד דיאלוג גלוי ופתוח, לפני שצד כלשהו מתבצר בעמדתו מקוטבת. גישור בשניים מאפשר לצדדים לבחון אפשרויות ולהבין את תחומי העניין והחשיבה בסביבה שיתופית יותר שלא קיימת בהליך משפטי.

מגשרים בשניים

בגישור בשניים יש יתרון מובהק: זאת שיטה בה מעורבים שני מגשרים בתהליך במחיר זהה לגישור יחידני: כאשר מגשר אחד פעיל, השני משמש בתפקיד של צופה. תפקידו של הצופה לבדוק את המגשר ה"פעיל" באותו שלב. הליך הגישור בשניים הוא כלי מאוד אפקטיבי לפתרון סכסוכים משפטיים מחוץ לכותלי בית המשפט, בעזרת שני מגשרים מגיעים הצדדים לפשרה מוסכמת וחוסכים זמן ועלויות.

צרו קשר

תפריט נגישות